Bandırma Kırmızı'da Kaptanlar Belli Oldu
Bandırma Kırmızı'da Kaptanlar Belli Oldu

Bandırma Kırmızı Basketbol Takımı 2018 – 2019 sezonu öncesinde takım kaptanlarını açıkladı. Kırmızı - Beyazlılarda Harun Can Doğan ve Eray Akyüz yeni sezonda takım kaptanı olarak görev yapacak.

Yeni sezonda da Banvit altyapısından yetişen genç oyuncularına görev verecek olan Bandırma Kırmızı’da Harun Can Doğan ve Eray Akyüz takım kaptanlığı görevine getirildi.

İlk olarak 2012-2013 sezonunda Bandırma Kırmızı A Takımı formasını giyen Harun Can Doğan, geride bıraktığımız altı sezonda ortaya koyduğu performansla Kırmızı – Beyazlılarda büyük bir gelişim gösterdi. 22 yaşındaki oyuncu dört sezonda lig ve kupa maçları olmak üzere toplamda 163 kez Bandırma Kırmızı formasını terletti. Harun Can geçen sezon da Bandırma Kırmızı’nın takım kaptanlığını yaptı.

Banvit altyapısının ve altyapı Milli Takımlarının başarılı isimlerinden Eray Akyüz, ilk kez 2016-2017 sezonunda Bandırma Kırmızı formasıyla görev aldı. 2000 doğumlu başarılı oyun kurucu, iki sezonda 72 kez Kırmızı – Beyazlıların formasını başarıyla terletti. Burada edindiği tecrübeyi altyapı Milli Takımlarına da taşıyan Eray, bir Dünya ikinciliği ve iki de Avrupa üçüncülüğü mutluluğunu yaşadı.