Banvit Altyapı Seçmeleri’nin Antalya Etabı Yapıldı
Banvit Altyapı Seçmeleri’nin Antalya Etabı Yapıldı

Banvit Basketbol Kulübü altyapı seçmelerinin Antalya etabı, Türkiye’nin dört bir yanından gelen 2002 – 2009 arası doğumlu 200’e yakın sporcu adayının katılımıyla 22 Temmuz Pazar günü Antalya Akdeniz Üniversitesi Gazi Mustafa Kemal Spor Salonu’nda gerçekleştirildi.

Banvit Basketbol Kulübü altyapı seçmelerinin Antalya etabı 22 Temmuz Pazar günü Akdeniz Üniversitesi Gazi Mustafa Kemal Spor Salonu’nda gerçekleştirildi. Her sene yaz döneminde gerçekleşen altyapı oyuncu seçmelerine bu sene de yoğun ilgi vardı. Seçmelere değişik yaş gruplarından ve farklı şehirlerden Banvit altyapısında forma giyecek olmanın heyecanını yaşayan 200’e yakın sporcu katılım gösterirken, çocuklarının heyecanına veliler de tribünden ortak oldu. Fiziksel ölçümlerinin yapılmasının ardından basketbol sahasında temel basketbol hareketlerinin yapıldığı antrenmanla seçmeler tamamlandı.

Seçmeler sonucunda başarılı olan sporcu adayları 25 Temmuz Çarşamba günü banvitbasketbol.com internet sitesi ile Banvit Basketbol Kulübü sosyal ağlarından açıklanacak ve altyapı takımlarıyla antrenmanlara katılmaya hak kazanacak.