Banvit Altyapı Seçmeleri’nin İzmir Etabı Yapıldı
Banvit Altyapı Seçmeleri’nin İzmir Etabı Yapıldı

Banvit Basketbol Kulübü altyapı seçmelerinin İzmir etabı, Türkiye’nin dört bir yanından gelen 2002 – 2010 arası doğumlu 250’ye yakın sporcu adayının katılımıyla 21 Temmuz Cumartesi günü Çınarlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Spor Salonu’nda gerçekleştirildi.

Banvit Basketbol Kulübü altyapı seçmelerinin İzmir etabı 21 Temmuz Cumartesi günü Çınarlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Spor Salonu’nda gerçekleştirildi. Her sene yaz döneminde gerçekleşen altyapı oyuncu seçmelerine bu sene de yoğun ilgi vardı. Seçmelere değişik yaş gruplarından ve farklı şehirlerden Banvit altyapısında forma giyecek olmanın heyecanını yaşayan 250’e yakın sporcu katılım gösterirken, çocuklarının heyecanına veliler de tribünden ortak oldu. Fiziksel ölçümlerinin yapılmasının ardından basketbol sahasında temel basketbol hareketlerinin yapıldığı antrenmanla seçmeler tamamlandı.

Seçmeler sonucunda başarılı olan sporcu adayları 24 Temmuz Salı günü banvitbasketbol.com internet sitesi ile Banvit Basketbol Kulübü sosyal ağlarından açıklanacak ve altyapı takımlarıyla antrenmanlara katılmaya hak kazanacak.