Sasa Filipovski : ''Bu basketbol ile yaşayan şehir için elimizden geleni yaptığımızı düşünüyorum.''
Sasa Filipovski : ''Bu basketbol ile yaşayan şehir için elimizden geleni yaptığımızı düşünüyorum.''

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi Play-Off yarı final serisi üçüncü maçında Banvit sahasında konuk ettiği Fenerbahçe Doğuş’a 73-84 mağlup oldu ve seride 3-0 geriye düşerek sezonu tamamladı. Karşılaşmadan sonra düzenlenen basın toplantısında Banvit Başantrenörü Sasa Filipovski şu değerlendirmelerde bulundu : ''Öncelikle Fenerbahçe Doğuş ile başlamak istiyorum. Daha iyi bir takım olduklarını gösterdiler. Onları tebrik ederim. Bize gelirsek sezon boyunca bu forma için ve bu takım için elimizden geleni yaptık. Gerek Şampiyonlar Ligi'nde gerekse ligde her maçta savaştık. Her maçta elimizden gelen mücadeleyi verdik. Bundan dolayı oyuncularıma, staffıma, asistanlarıma, kulüp personeline ve yöneticilerimize verdikleri destekten dolayı teşekkür ederim.

Kulüp yönetimimize ise bizim sadece basketbolla uğraşmamızı ve sadece basketbola konsantre olmayı sağladıkları için çok teşekkür ediyorum. Son teşekkürümü ise bizleri sezon boyunca buraya gelerek destekleyen tüm taraftarlarımıza etmek istiyorum. Bizleri hiç yanlız bırakmadılar. Bizde bu basketbol ile yaşayan şehir için elimizden geleni yaptığımızı düşünüyorum.'' dedi.

Banvit kaptanı Gasper Vidmar ise şunları söyledi : ''Bütün sezon boyunca çok iyi mücadele ettik. Bundan dolayı takım arkadaşlarımın gösterdiği performanstan dolayı gurur duyuyorum. Sezon boyunca elimizden geleni yaptık. Şimdi başlarımızı kaldırmanın vakti. Bundan gurur duymalıyız.'' dedi.