Banvit'in Gençleri Darüşşafaka'yı Konuk Edecek
Banvit'in Gençleri Darüşşafaka'yı Konuk Edecek

Bu sezon Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından hayata geçirilen Basketbol Gençler Ligi Final Grubu 11. hafta maçında Banvit, 23 Nisan Pazartesi 16.00’da Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu’nda Darüşşafaka’yı konuk edecek.

Basketbol Gençler Ligi Final Grubu 11. hafta maçında Banvit Gençler Ligi Takımı, 23 Nisan Pazartesi 16.00’da Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu’nda Darüşşafaka’yı konuk edecek. Mücadeleyi Aytuğ Ekti, Seray Ak ve Berki Peker hakem üçlüsü yönetecek. Banvit’in gençleri bu önemli maçta Bandırma halkının desteğini bekliyor.

İlk gruplarda aldıkları galibiyet ve mağlubiyetleri final grubuna taşıyacak olan takımlar normal sezonda aynı grupta yer aldıkları takımlar ile final grubunda karşılaşmayacaklar. Final grubunda birbirleri ile oynayacakları deplasmanlı çift ayak 10 maçın sonunda ilk 8’e kalan takımlar Play-off’a yükselecek. İki maç üzerinden oynanacak play-off serileri sonrasında, rakiplerine sayı üstünlüğü sağlayarak son dörde kalan alan ekipler, BGL Dörtlü Finali’ne kalma hakkını elde edecek.

Basketbol Gençler Ligi'nde Final Grubu’nda oynanacak olan 11. hafta karşılaşmaları şu şekilde;

 

21 Nisan 2018, Cumartesi

14.00

Galatasaray - İstanbul BBSK

AhmetCömertSporSalonu

 

 

 

22 Nisan 2018, Pazar

 

14.00

Bahçeşehir Koleji - TED Ankara Kolejliler

Caferağa Spor Salonu

15.00

Muratbey Uşak - Gelişim Koleji

Atatürk Spor Salonu

15.30

Fenerbahçe Doğuş - Tofaş

Metro Enerji Salonu

17.30

Pınar Karşıyaka - Anadolu Efes

Selçuk Yaşar Tesisleri

 

 

 

23 Nisan 2018, Pazartesi

 

16.00

Banvit BK - Darüşşafaka

BanvitKaraAliAcarSS