Banvit Başantrenörü Sasa Filipovski : ''Final Four yolunda taraftarlarımızı salona bekliyoruz.''
Banvit Başantrenörü Sasa Filipovski : ''Final Four yolunda taraftarlarımızı salona bekliyoruz.''

Karşılaşmadan sonra düzenlenen basın toplantısında Banvit Başantrenörü Sasa Filipovski şu değerlendirmelerde bulundu : ''Bugün önemli bir galibiyet aldığımızı düşünüyorum. Uşak gibi ligde kalma mücadelesi veren bir takıma karşı özellikle de 3 gün sonra Monaco ile önemli bir maçımız olduğunu düşünürsek iyi konsantre olduk diyebiliriz. Takımımız sahada savunmada ve hücumda iyi bir performans ortaya koyduğu için de çok mutluyum. Galibiyetten dolayı da mutluyum ancak önümüzde çok önemli bir maçımız var. Önümüzde maça 3 gün var. Gerekli hazırlıklarımızı yapacağız.

Bu vesile ile taraftarlarımıza da seslenmek istiyorum. O gün 6. adam olarak yanımızda yer alacak taraftarlarımıza ihtiyacımız var. Şampiyonlar Ligi'nin en iyi takımlarından biriyle oynayacağız. Ve onları ancak bu dolu atmosferde ve taraftarlarımızla yenebiliriz. Bu maç ayrıca Avrupa arenasında bu sezon Bandırma'daki son maçımız olacak. Bundan dolayı bütün taraftarlarımızı Final Four yolunda Çarşamba akşamı salona bekliyoruz.'' dedi.

Bugün 14 sayı ve 5 ribaundluk performansıyla Banvit'in galibiyetinde pay sahibi oyunculardan olan Adonis Thomas ise şunları söyledi : ''Bugün ben takım olarak iyi iş çıkardığımızı düşünüyorum. Özellikle savunmada çok iyi bir performans ortaya koyduk. Onları belli bir sayının altında tutmayı başardık. Şimdi Çarşamba günü çok önemli bir maçımız var. Ona hazırlanmalıyız.'' dedi.