Banvit'in Gençlerinde Hedef Mutlak Galibiyet
Banvit'in Gençlerinde Hedef Mutlak Galibiyet

Bu sezon Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından hayata geçirilen Basketbol Gençler Ligi Final Grubu 4. hafta maçında Banvit, 18 Şubat Pazar 13.00’te Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu’nda Tofaş’ı konuk edecek.

Basketbol Gençler Ligi Final Grubu 4. hafta maçında Banvit Gençler Ligi Takımı, 18 Şubat Pazar 13.00’te Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu’nda Tofaş’ı konuk edecek. Mücadeleyi Polat Parlak, Furkan Keseratar ve Derya Çelik hakem üçlüsü yönetecek. Banvit’in gençleri bu önemli maçta Bandırma halkının desteğini bekliyor.

İlk gruplarda aldıkları galibiyet ve mağlubiyetleri final grubuna taşıyacak olan takımlar normal sezonda aynı grupta yer aldıkları takımlar ile final grubunda karşılaşmayacaklar. Final grubunda birbirleri ile oynayacakları deplasmanlı çift ayak 10 maçın sonunda ilk 8’e kalan takımlar Play-off’a yükselecek. İki maç üzerinden oynanacak play-off serileri sonrasında, rakiplerine sayı üstünlüğü sağlayarak son dörde kalan alan ekipler, BGL Dörtlü Finali’ne kalma hakkını elde edecek.

Basketbol Gençler Ligi'nde Final Grubu’nda oynanacak olan 4. hafta karşılaşmaları şu şekilde;

 

17 Şubat 2018, Cumartesi

15.00

Muratbey Uşak - İstanbul BBSK

Atatürk Spor Salonu  

17.30

Pınar Karşıyaka - Darüşşafaka

Selçuk Yaşar Tesisleri

 

 

 

18 Şubat 2018, Pazar

13.00

Banvit BK – Tofaş

BanvitKaraAliAcarSS

13.00

Galatasaray – TED Ankara Kolejliler

AhmetCömertSporSalonu

13.00

Bahçeşehir Koleji - Gelişim Koleji

Caferağa Spor Salonu

15.00

Fenerbahçe Doğuş – Anadolu Efes

Metro Enerji Salonu