Banvit'te Ocak Ayının En İyi Basketi Tony Taylor'ın
Banvit'te Ocak Ayının En İyi Basketi Tony Taylor'ın

Ligde ve Avrupa’da yoluna emin adımlarla devam eden Banvit, sosyal medya hesaplarından yaptığı oylama sonucunda ‘Ocak Ayının En İyi Basketi’ni seçti. Basketbolseverlerin favorisi %58 ile Fenerbahçe karşısında maçı kazandıran basketi kaydeden Tony Taylor oldu.

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi ve FIBA Şampiyonlar Ligi’nde çıktığı son 13 maçın 11’ini kazanan Banvit, resmi sosyal medya hesaplarında düzenlediği oylamada ‘Ocak Ayının En İyi Basketi’ni seçti.

Banvit Basketbol Kulübü resmi instagram hesabı üzerinden yapılan oylamada Fenerbahçe karşısında maçı kazandıran basketi atan Tony Taylor’la, FIBA Şampiyonlar Ligi’nde Rosa Radom maçında harika bir smaca imza atan Gasper Vidmar yarıştı. Yaklaşık 3 bin basketbolseverin katıldığı ankette oyların %58’ini alan Tony Taylor’ın Fenerbahçe karşısında maç kazandıran basketi ‘Ocak Ayının En İyi Basketi’ seçildi.

OY VERDİ İMZALI FORMA KAZANDI

Tony Taylor’a oy verenler arasında yapılan kura çekiminde Uğur Koç isimli taraftar Banvit Basketbol Takımı oyuncularının imzalamış olduğu formayı kazandı.

İşte Tony Taylor'ın yapılan oylamada Fenerbahçe karşısında maçı kazandıran basketi :