Banvit Basketbol Ailesi Yeni Yıl Yemeğinde Buluştu
Banvit Basketbol Ailesi Yeni Yıl Yemeğinde Buluştu

Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu'nda gerçekleştirilen organizasyonda, Banvit Basketbol Kulübü ve Bandırma Kırmızı Basketbol Kulübü'nün oyuncu, teknik-idari kadroları, Banvit Basketbol Akademi antrenörleri, Banvit A.Ş. yöneticileri, altyapı sporcuları ve kulüp personeli yer aldı.

Sıcak ve samimi bir ortamda başlayan yemek Banvit Basketbol Kulübü Başkanı Özkan Kılıç, Sportif Direktör Turgay Çataloluk, Genel Menajer Turgay Zeytingöz, Başantrenör Sasa Filipovski ve takım kaptanı Gasper Vidmar ile Banvit A.Ş. Pazarlama Direktörü Ahmet Hazım Topçuoğlu ve Banvit A.Ş. Mali İşler Direktörü Tolga Gündüz'ün konuşmalarıyla devam etti. Son derece keyifli ve eğlenceli geçen gecede sporculara, çalışan personele ve çocuklara Kulüp yönetimi tarafından çeşitli hediyeler dağıtıldı.

Banvit Basketbol Kulübü Başkanı Özkan Kılıç açılış konuşmasını yaparken şunları söyledi : ''Öncelikle değerli Banvit Basketbol Kulübü Ailesi ve mesai arkadaşlarıma geleneksel yeni yıl yemeğimize hoş geldiniz diyorum. Artık genç bir kulüp değiliz. Gururla ve geleneklerimizle yaşlanıyoruz. Her yıl geleneklerimizden biri olan bu aile yemeğimizde sizlerle birlikte olmak benim için bir kıvanç.

A takımımız sezona kötü başlasa da son dönemde iyi bir performans sergiliyorlar. Bandırma Kırmızı gençlerimiz ayrı bir gurur kaynağı. Gençler Ligi'nde mücadele eden genç takımımız ise lider durumdalar.Genç oyuncularımızı izleyince gerçekten ömrüm uzuyor. Bir de aramızda altyapıya sporcu yetiştiren Banvit Basketbol Akademi'miz var. Hepsiyle ayrı ayrı gurur duyuyorum. İnşallah 2018 yılının hem Ülkemiz için hem de Kulübümüz için iyi geçmesini temenni ediyorum.'' dedi.

Banvit Basketbol Kulübü Sportif Direktörü Turgay Çataloluk ise : ''Öncelikle yıllardır bu ailenin bir parçası olduğum için çok mutluyum. Ayrıca Kulübümüzün tüm birimlerine, sporcusundan antrenörüne, yöneticisinden personeline bizlerle beraber omuz omuza yapılabilecek en güzel işlere imza attıkları için teşekkür ediyorum. Genel olarak tüm takımlarımız bazında baktığımızda bu sezona çok da iyi başladığımız söylenemez. Ama 2017 yılının sonunu iyi getirdiğimizi düşünüyorum. Bütün takımlarımız olması gereken yerlerde olmak için büyük bir çaba gösterdiler. Amacımız 2018 yılına da iyi başlayarak sezonu başarılı bir şekilde bitirmek.  Umuyorum bu süreçte ve sonrasında da Banvit A.Ş. yanımızda olmaya devem edecek. Türkiye şartlarında ne kadar düzgün ve iyi bir organizasyonda olduğumuzu unutmayalım ve lütfen Kulübümüzün kıymetini iyi bilelim.  Hepinize iyi seneler, mutlu ve başarılı yıllar diliyorum.'' dedi.

Banvit Basketbol Kulübü Genel Menajeri Turgay Zeytingöz ise şunları söyledi : ''Burada bu gülen yüzleri ve pozitif ortamı görmek inanın yeni başarılar için, yeni heyecanlar için hepimizde bir ümit ışığı doğuruyor. Geçtiğimiz yılı çok güzel geçirdiğimizi ve çok güzel kapattığımızı düşünüyorum. Geçen sene burada bu konuşmaları yaparken müzemizde bir tane kupamız yoktu. Şimdi bir kupamız daha var. Umuyorum önümüzdeki sene tekrar bu konuşmayı yaparken müzemizde birkaç tane daha kupa olacak.'' dedi.

Banvit Basketbol Kulübü Başantrenörü Sasa Filipovski ise : ''Bu ailenin parçası olduğum için çok mutluyum. Hepinize iyi seneler diliyorum. Umarım her şey gönlünüzce olur. Ümit ediyorum bizim için 2018 senesi de 2017 kadar başarılı geçer.'' dedi.

Geleneksel hale gelen ve her yıl tüm aileyi bir araya getiren ''Yeni Yıl Yemeği'', 2018 senesi ile ilgili güzel temenniler, başarı dilekleri ve toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.