Tolga Geçim: “Kulüp Takımımdaki Performansımı Milli Takıma da Yansıtmak İstiyorum”
Tolga Geçim: “Kulüp Takımımdaki Performansımı Milli Takıma da Yansıtmak İstiyorum”

2019 yılında Çin’de düzenlenecek Dünya Kupası’na katılabilmek için eleme karşılaşmaları oynayacak A Milli Takımımız, Bursa’da Milli Takım kampını sürdürürken, oyuncumuz Tolga Geçim tbf.org.tr'nin sorularını yanıtladı.

-Milli takım mesaisine oldukça alışıksın ve tekrar bu forma ile sahadasın. Neler söylemek istersin? 

Tolga Geçim: Burada olduğum için tabiî ki çok mutluyum. Geçen sezon da aday kadroya çağırılmıştım fakat kadroda kendime yer bulamamıştım. Tekrar buradayım ve ilk 12’ye girmek için elimden ne geliyorsa yapacağım.

-Önümüzde çok önemli iki mücadele var, bu maçlar için neler düşünüyorsun?

Tolga Geçim: Seyircimiz ile evimizde oynayacağımız bütün maçları kazanmamız gerektiğini düşünüyorum. Zamanımız biraz kısa ve bu kısa sürede rakiplerimize en iyi şekilde hazırlanıp maçlardan galibiyetler alarak ayrılmak istiyoruz.

-Kariyerinin oldukça parlak bir dönemindesin. Kulüp takımındaki formunu Milli Takıma yansıtma durumunu da değerlendirebilir misin?

Tolga Geçim: Kulübümde takımı organize etmekten sorumluyum ve iyi oynadığımı düşünüyorum. Milli Takımda da ağabeylerime elimden geldiğince yardım edeceğim. Orada ki başarımı bu kez ülkem için sahada göstermek istiyorum.