Banvit Başantrenörü Sasa Filipovski : “İlk üç çeyrek çok iyi bir basketbol oynadık”
Banvit Başantrenörü Sasa Filipovski : “İlk üç çeyrek çok iyi bir basketbol oynadık”

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 7. hafta maçında deplasmanda Muratbey Uşak'ı 71-89 mağlup eden Banvit'te Başantrenör Sasa Filipovski mücadele sonunda açıklamalarda bulundu.

Banvit Başantrenörü Sasa Filipovski karşılaşmadan sonra düzenlenen basın toplantısında şunları söyledi : “Öncelikle oyuncularımı tebrik ediyorum. Çok önemli bir galibiyetti bizim için. Özellikle ilk üç çeyrek iyi bir basketbol oynadığımızı söyleyebilirim. Çok iyi basketbol oynadık o yüzden mutluyum. Uşak takımını da tebrik ediyorum. Onlar da zaman zaman iyi şeyler yaptılar. Bizim için iyi bir galibiyetti ve kazandığımız için mutluyum. Bugün salonda iyi bir basketbol atmosferi vardı. Bu vesile ile de kendi taraftarlarımıza da çok teşekkür etmek istiyorum. Bugün takımımızın 6.adamı rolünü çok iyi başardılar” dedi.

Banvit’in başarılı genç yıldızı Tolga Geçim ise şunları söyledi : “Maça çok iyi başladık. Maçın genelinde iyi bir basketbol sergiledik. Buraya gelmeden önce zor bir maç oynayacağımızı biliyorduk. Bugün kazanmamız gerekiyordu. Biz de iyi bir oyun oynayarak galibiyet elde ettik. Bandırma’dan gelerek bizi destekleyen bütün taraftarımıza da teşekkür ederiz” dedi.