Banvit Başantrenörü Sasa Filipovski : ''Bizi destekleyen bütün taraftarlarımıza teşekkür ediyorum''
Banvit Başantrenörü Sasa Filipovski : ''Bizi destekleyen bütün taraftarlarımıza teşekkür ediyorum''

Banvit Başantrenörü Sasa Filipovski karşılaşmadan sonra şunları söyledi : ''Oyuncularımı ve teknik ekibimi tebrik ediyorum. Maça çok iyi hazırlandık. Trabzonspor takımı çok iyi bir antrenöre ve çok iyi hücum silahlarına sahip bir takım. Geçtiğimiz maçta 111 sayı atmaları da bunun göstergesi. Bu maçta iyi savunma yaptık. Maçın genelinde Trabzon'u da 70 sayıda tutmamız bunun göstergesi. Son çeyrek biraz endişelendik ama Tolga'nın son saniye basketi ile maçı kazandık. Bizi destekleyen bütün taraflarımıza teşekkür ediyorum. Onlara sezon boyunca ihtiyacımız var.''

Banvit'e galibiyeti getiren Tolga Geçim ise : ''Kazanmamız gereken bir maçtı. Maçın içinde 13 sayıya kadar farkı yakaladık ama son bölümde beraberliği yakaladılar. Yine de maçın içinde kalmayı başardık. Son saniye basketi ile galibiyeti aldık. Mutluyuz.'' dedi.

Trabzonspor Başantrenörü Zare Markovski şunları söyledi : ''Banvit ile aramızda fiziksel dezavantajlarımız vardı. Fakat bunu maçın sonuna kadar avantajımıza çevirdik. Maçı da kazanma noktasına getirdik ama olmadı. İstediklerimizi sahaya yansıttık. Bandırma'da galibiyete yakın taraftık ama olmadı. Çalışmaya devam edeceğiz.'' dedi.