Basketfaul : ''Banvit emanet emin ellerde.''
Basketfaul : ''Banvit emanet emin ellerde.''

Basketfaul internet sitesinde 12.09.2017 bugün tarihli çıkan haber şu şekilde :

Devir işlemleri sırasında sektöründe bir Dünya devi olan BRF şirketinin, kısa geçmişine ciddi başarılar sığdırmış Banvit Basketbol Kulübünün geleceği için olumlu düşüneceğini umuyor ve kalpten diliyorduk. Son zamanlarda Bandırma’dan gelen haberler ise yüreğimize su serpmeye ve emanetimizin emin ellerde olduğunu göstermeye başladı.

Sezon hazırlıklarının devam ettiği şu günlerde, Banvit A ve Altyapı takımları, BRF şirketinin güven ve desteğini tam olarak hissetmeye başlamış durumdalar. BRF şirketinin göreve geldiği ilk günden itibaren Banvit’in Basketbol projesine çok olumlu yaklaştığını ve Ana Sponsoru olduğu Kulübün organizasyonunda, maddi ve manevi tüm vecibelerini zamanında ve eksiksiz olarak yerine getirdiğini duyuyoruz.

Biz de Türk Basketbol’unun bugünü ve geleceği açısından büyük sorumluk üstlenen Banvit Basketbolu Kulübü’nün başarılarının devamını diliyor, BRF Şirketine ise emanetimize göstermiş olduğu saygı ve katmış olduğu değer sebebi ile teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Basketfaul

 

BANVİT SİZE EMANET

Bir Brezilya şirketi olan BRF, Banvit'i devralırken biz konuya basketbol açısından bakmış ve dileklerimizi 20.02.2017 tarihinde Portekizce ve Türkçe şu şekilde dile getirmiştik..

 

BANVİT estão sob o vosso cuidado

Banvit que durante anos deu excelentes servicios treinando jogadores em cada categoria pata equipo nacional, com copa que ganhou com vocé, esta confiada a BRF Brasil.

Apos os produtos de frango, Banvit se formou a uma fabrica de jogadores de basquetebol Então temos certeza de que vocé vai continuar a desenvolver o basquete como um parceiro importante.

Desejamos-lhe succeso

 

BANVİT size emanet

Yıllardır Türk Basketbolu'na büyük hizmetler veren, Milli Takımlar'a her kategoride oyuncu yetiştiren Banvit, kazandığı Türkiye Kupası ile siz, Brezilya BRF Şirketi'ne emanetimizdir.

Tavuk ürünlerinden sonra basketbolcu fabrikasına dönüşen Banvit'in bundan sonra büyük ortağı olarak basketbolu geliştirerek sürdüreceğinizden eminiz.

Başarılar dilerız.

 

Basketfaul