TEKSÜT Bandırma BK Sportif Direktörü Turgay Çataloluk: ‘’Hakkaniyetli ve doğru bir karar.’’
TEKSÜT Bandırma BK Sportif Direktörü Turgay Çataloluk: ‘’Hakkaniyetli ve doğru bir karar.’’

Türkiye Basketbol Federasyonunun yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle tüm liglerin şampiyon ilan edilmeden ve küme düşme olmadan sonlandırılma kararını, doğru ve memnuniyet verici olarak değerlendirdi. TEKSÜT Bandırma BK Sportif Direktörü Turgay Çataloluk AA muhaberine yaptığı açıklamada kararı olumlu karşılandıklarını söyledi.

Bu kararın kendileri gibi başka kulüpleri de sevindirdiğini aktaran Çataloluk, "Farklı bir karar çıkması bizce doğru olmazdı. Kararın hakkaniyetli ve doğru olduğunu düşünüyoruz. Bitmemiş ve sonlanmamış bir yarışma var, bunun sonucunu sahada değil de masa başında belirlemek her açından doğru olmazdı." diye konuştu.

Koronavirüs nedeniyle sıkıntılı bir süreçten geçildiğini kaydeden Çataloluk, sözlerini şöyle tamamladı: "Ekonomik dengemizi tekrar oturtmak ve sonrasında ayağımızı yorgana göre uzatarak bir takım kurmak istiyoruz. Gelecek sene mücadeleden kopmayan, yine gençlere fırsat veren, elbette takviyelerle farklı bir Teksüt Bandırma izleyeceğiz." dedi.