TEKSÜT Bandırma BK'ya, Erhan Elmastaş ve Mustafa Der'den Sürpriz Ziyaret
TEKSÜT Bandırma BK'ya, Erhan Elmastaş ve Mustafa Der'den Sürpriz Ziyaret

Geçmiş dönemde Bandırmaspor Başkanlığı yapmış ve iş adamı Erhan Elmastaş ile Bandırmaspor Yöneticisi Mustafa Der, FIBA Şampiyonlar Ligi’nde Son 16 Takım arasına kalan TEKSÜT Bandırma BK’ya sürpriz yaparak antrenman öncesi özel olarak hazırlanan pastayı takım ile birlikte keserek tebrik ve başarı mesajlarında bulundular.

TEKSÜT Bandırma BK Başkanı Özkan Kılıç: ‘’Çok değerli iki dostumu yanımızda. Bir tanesi geçmiş dönemde Bandırmaspor Başkanlığı yapmış değerli iş adamı Erhan Elmastaş. Sporun çok içerisinde olan ve hizmetleri olan biri. Bu sene de bize maddi ve manevi anlamda çok değerli destekleri oldu. Diğer misafirimiz ise Bandırmaspor Yöneticisi Mustafa Der. Onlar bize hem Kulüp olarak hem de Yönetim olarak destekliyorlar. Çok güzel bir sürpriz yaptılar. Kendilerine bu değerli jestleri için çok teşekkür ederiz.’’ dedi.

Geçmiş dönemde Bandırmaspor Başkanlığı yapmış ve iş adamı Erhan Elmastaş ise: ‘’Her zaman söylediğim gibi Bandırma’nın çok değerli iki markası var. Biri Bandırmaspor, diğeri de TEKSÜT Bandırma BK. Türkiye’de ve Avrupa’da Bandırma’nın adını başarılarla taçlandırıp tanıttığınız için Özkan Başkanımızın nezdinde çok teşekkür ederim. Şampiyonlar Ligi’nde de Play-Off’tan başlayarak kalan maçlarda başarılar dilerim.’’ dedi.

Bandırmaspor Yöneticisi Mustafa Der ise: ‘’Bandırmaspor ve TEKSÜT Bandırma BK Kulüplerimizi birbirinden ayırmıyoruz. Her iki Takım da Şehrimizin kıymetli değerleri. Oyuncu kardeşlerimizle de Avrupa’da yakaladıkları başarı için gururlanıyoruz.’’ dedi.