TEKSÜT Bandırma BK Ailesi, Yeni Yıl Yemeği'nde Buluştu
TEKSÜT Bandırma BK Ailesi, Yeni Yıl Yemeği'nde Buluştu

Geleneksel hale gelen Yeni Yıl Yemeği organizasyonunda, TEKSÜT Bandırma BK ve Bandırma Kırmızı BK oyuncu, teknik-idari kadroları, TEKSÜT A.Ş. yöneticileri, altyapı sporcuları ve kulüp personeli yer aldı.

Sıcak ve samimi bir ortamda başlayan yemek TEKSÜT A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Arınık ve TEKSÜT Bandırma BK Başkanı Özkan Kılıç’ın konuşmaları ile devam etti. Son derece keyifli ve eğlenceli geçen gecede sporculara, çalışan personele ve çocuklara TEKSÜT A.Ş. tarafından özel olarak hazırlanan çeşitli hediyeler dağıtıldı.

Gecede konuşmasını yapmak için sahneye davet edilen TEKSÜT Bandırma BK Başkanı Özkan Kılıç konuşmasına başlamadan önce; ‘‘Kibarlık yaparak ilk konuşmayı benim yapmamı istediniz ama bu ilk konuşmanın hakkı Sayın Cevdet Bey’in. O yüzden söz; bizim zor zamanımızda imdadımıza yetişen ve bu işe gönül veren TEKSÜT A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Arınık’ın.’’ Diyerek TEKSÜT A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Arınık’a küçük bir jest yaptı.

TEKSÜT A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Arınık ise bu jest karşısında teşekkür ederek: ‘‘TEKSÜT Bandırma Basketbol Kulübü’nün kıymetli yöneticileri, personeli ve basketbolcuları; çeyrek asırlık mazisi ve mazisinde önemli başarılarla dolu bir Kulübün, marka sponsoru olmaktan mutluluk duyduğumuzu ifade ederek sözlerime başlamak istiyorum. Kulübümüzün düzenlemiş olduğunu Geleneksel Yeni Yıl Yemeği’ne hepiniz hoş geldiniz.

Cumartesi akşamki Tofaş galibiyetiyle hem yılı galibiyetle sonlandırmış olduk hem de Türkiye Kupasına katılmaya hak kazandık. İnanıyorum ki, yeni yılda da hem ligde hem kupada önemli başarılara imza atacağız. Yeni bir yıl, umut demek. Yeni heyecanlar demek. Ülkemizin her şehrinden genç yetenekli oyuncular, Kulübümüzün alt yapısında yer almak için geliyorlar. Altyapısıyla, gençleriyle ve hırslı oyun stiliyle ligde öne çıkan, kalitesi ve karakteri oturmuş bir Takım olması şahsımı gururlandırmaktadır.

Buradan oyuncularımıza ve gençlerimize seslenmek isterim. Umudunuz ve heyecanınız devam etsin. Unutmayın ki; Başarının sırrı, uyum, mücadele ve çok çalışmaktan geçer. Bu vesileyle yeni yılınızı en içten duygularımla tebrik eder, başarılarınızın devamını dilerim.’’ dedi.

TEKSÜT Bandırma BK Başkanı Özkan Kılıç ise: ‘‘Öncelikle değerli TEKSÜT A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Arınık’a, aynı zamanda bu birlikteğimize en başından beri destek veren Bandırma’nın ekonomisine yön veren iki önemli iş adamı Adnan Erdan ve Yaşar Lafçı’ya, çok kıymetli TEKSÜT A.Ş. Yöneticilerine ve TEKSÜT Bandırma BK Ailesine geleneksel yeni yıl yemeğimize hoş geldiniz diyorum. Bu gece çok anlamlı bir gece. Bu sene yemeğimizi birkaç gün geciktirdik. Yaklaşık 25 yıldır sürdürdüğümüz bu geleneğimizi de devam ettirdiğimiz için mutluyuz.

Her yılbaşına Takım olarak çok iyi ve mutlu giriyoruz. Bu yılbaşına da çok mutlu giriyoruz. A Takımımız çok onurlu bir galibiyet alarak Türkiye Kupası’na katılmayı garantiledi. Bandırma Kırmızı BK Takımımız da çok iyi bir galibiyet aldı. Gençler Ligi Takımımız da her sene solduğu gibi başarılarına devam ediyor. İnşallah bu başarılarımıza da 2020 yılında devam edeceğiz. Kimsenin favori olarak görmediği bu Takım, belki de Türkiye Kupası’nda büyük bir sürpriz yapacak. Önemli olan bu büyük Ailemiz ve birlikteliğimiz. Başarı dostluk, kardeşlik ve aile olunduğunda geliyor. İnşallah 2020 yılının hem Ülkemiz için hem de Kulübümüz için iyi geçmesini temenni ediyorum.’’ dedi.

TEKSÜT Bandırma BK Başkanı Özkan Kılıç, konuşmasının ardından TEKSÜT A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Arınık’a özel olarak hazırlanan tablo hediye etti. Konuşmalarından TEKSÜT Bandırma BK oyuncularından Emaneul Terry ve Ian Hummer danstaki yetenekleri gösterirken, altyapı oyuncuları da onlara eşlik etti.

Geleneksel hale gelen ve her yıl tüm TEKSÜT Bandırma BK Ailesini bir araya getiren ‘‘Yeni Yıl Yemeği’’, 2020 senesi ile ilgili güzel temenniler, başarı dilekleri ve toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.