Hakan Demir: ''Oynadığımız her maç ve yaptığımız her antrenmanda üstüne koyarak ilerliyoruz.''
Hakan Demir: ''Oynadığımız her maç ve yaptığımız her antrenmanda üstüne koyarak ilerliyoruz.''

Mücadeleyi değerlendiren TEKSÜT Bandırma BK Başantrenörü Hakan Demir şunları söyledi: ‘‘Takımı tebrik ederek başlamak istiyorum. Bu maça arka arkaya aldığımız yenilgiler ile çıktık. Bu zorlu periyotlarda karakter ortaya koymak kolay olmuyor. Sezonun bu anına kadar bu karakteri gösterdik. Bugün de bir yenisini daha tekrarladık. Zaman zaman çok genç ve tecrübesiz bir takım algısı yaratılsa da biz çok çalışan ve gelişen bir takımız. Oynadığımız her maç ve yaptığımız her antrenmanda üstüne koyarak ilerliyoruz.

Güzel bir reaksiyon gösterdiğimiz bir gün oldu. Şampiyonlar Ligi’nde yolumuza devam ediyoruz. Son ana kadar gruptan çıkma şansımızı zorlayacağız. Zor bir gruptayız, bir üst tura çıkmak kolay olmayacak. Sonuna kadar mücadelemizi gösterip Play-Off’lara kalmak istiyoruz.’’ dedi.

Mücadeleyi 25 sayı ve 7 ribaund ile tamamlayarak galibiyete büyük katkı sağlayan Emanuel Terry ise şunları söyledi: ‘‘Zorlu bir rakibe karşı oynadık. Maça iyi hazırlandık. Kazanmamız gereken bir maçtı. Son bölümde ribaundlarla ve iyi savunmamızla ayakta kaldık. Güzel bir galibiyet oldu. Takımı tebrik ederim.’’ dedi.