Bize Her Yer Bandırma!..
Bize Her Yer Bandırma!..

Bu hafta üç ayrı ligde mücadele eden Takımlarımız maçlarını deplasmanda oynarken üç maçını da kazanarak iyi bir haftayı geride bıraktı.

Öncelikle Cuma günü Türkiye Basketbol Ligi’nde mücadele eden Ligin en genç yaş ortalamalı takımı olan Bandırma Kırmızı BK Takımımız ligin 7. hafta maçında, İzmir’de Bornova Belediyesi’ne konuk olurken, karşılaşmadan 68-87 galibiyetle ayrılarak ligdeki 4. galibiyetini elde etti.

Cumartesi günü ING Basketbol Süper Ligi 9. hafta karşılaşmasında Ankara’da Türk Telekom’a konuk olan TEKSÜT Bandırma BK Takımımız ise, sahadan 81-91 galibiyetle ayrılarak ligde üst üste beşinci galibiyeti elde ve galibiyet sayısını 7’ye yükseltti.

Son olarak Pazar günü Basketbol Gençler Ligi 9. Hafta maçında TEKSÜT Bandırma BK BGL Takımımız, son şampiyon ünvanıyla mücadele ettiği sezonda İstanbul’da Galatasaray’a konuk olurken sahadan 68-70 galibiyetle ayrılarak liderlik takibini sürdürdü.

Bu hafta sonu böylece sırasıyla İzmir, Ankara ve İstanbul deplasmanında maça çıkan Takımlarımız üçte üç yaparak zirve takiplerini sürdürdüler.