TEKSÜT Bandırma BK, Bandırma Devlet Hastanesi Başhekimi Ethem Karpuz'u Ziyaret Etti
TEKSÜT Bandırma BK, Bandırma Devlet Hastanesi Başhekimi Ethem Karpuz'u Ziyaret Etti

ING Basketbol Süper Ligi’nde Gaziantep Basketbol’u mağlup ederek ligde üst üste dördüncü galibiyetini elde eden TEKSÜT Bandırma BK’da, Başkan Özkan Kılıç, Sportif Direktör Turgay Çataloluk, Genel Menajer Turgay Zeytingöz ve Kulüp Müdürü Kazım Güvenç, Bandırma Devlet Hastanesi Başhekimi Ethem Karpuz’u makamında ziyaret etti.

ING Basketbol Süper Ligi’nde dün Gaziantep Basketbol’u mağlup ederek ligde yoluna dolu dizgin devam eden TEKSÜT Bandırma BK’da Başkan Özkan Kılıç, Sportif Direktör Turgay Çataloluk, Genel Menajer Turgay Zeytingöz ve Kulüp Müdürü Kazım Güvenç, Bandırma Devlet Hastanesi Başhekimi Ethem Karpuz’u Devlet Hastanesi’ndeki makam odasında ziyaret ederek Bandırma Protokolü ziyaretlerine devam etti.

Görüşmede Ligde ve Avrupa’da mücadele eden TEKSÜT Bandırma BK hakkında bilgiler verilirken, Ethem Karpuz yıllardır Bandırma’da ve çevresinde gençlere sporu sevdiren TEKSÜT Bandırma BK’yı yakından takip ettiğini belirtti. Karpuz, ‘‘Yaklaşık 30 yıldır Bandırma’da görev yapmaktayım. Aynı benim gibi çeyrek asırlık tarihi olan TEKSÜT Bandırma BK da Bandırma şehrimize bir görev bilinciyle gençlere sporu aşılamakta. Yıllardır TEKSÜT Bandırma BK’nın Ligde ve Avrupa’daki başarıları ile gurur duyduk. İnşallah bundan sonra da daha uzun yıllar duymaya devam edeceğiz. Sevgili Özkan Kılıç Başkanımızın nezdinde TEKSÜT Bandırma BK’ya başarılar diliyorum.’ diye konuştu.

Başkan Özkan Kılıç da desteklerinden ve övgü dolu sözlerinden dolayı Ethem Karpuz’a teşekkür ederken, bölgenin tüm sağlık hizmeti yükünü rekor hizmet rakamlarıyla çeken hastanedeki zorlu görevlerinde başarılar diledi. Ziyaret sonunda Başkan Özkan Kılıç, günün anısına Bandırma Devlet Hastanesi Başhekimi Ethem Karpuz’a arkasında isminin yazılığı olduğu 6 numaralı TEKSÜT Bandırma BK forması hediye etti.