Hakan Demir : ''Yaz boyunca çalıştığımız savunma sistemimiz bugün işimize yaradı.''
Hakan Demir : ''Yaz boyunca çalıştığımız savunma sistemimiz bugün işimize yaradı.''

Mücadeleyi değerlendiren TEKSÜT Bandırma BK Başantrenörü Hakan Demir şunları söyledi: ‘‘Kazandık ama sonuç olarak baktığımızda çok düzen içerisinde oynanan bir basketbol olmadı. OGM Ormanspor da maçı kazanabilirdi. Kısa sürede çok iyi bir kadro kurmuşlar ve maça da iyi hazırlanmışlar. Biz de yeni bir Takımız. Takımda sadece tecrübeli oyuncu D.J. Shelton vardı ama onu da geçen hafta kaybettik. İki gün önce yeni bir oyuncumuz katıldı aramıza. Dolayısıyla böyle bir düzensizlik içerisinde oynamamız gereken bir maçtı.

Ama bu düzensizliğin içerisinde maçı kazanmak için Türk oyuncularımızın sahaya girdikten sonra maçı çevirmeleri bize müthiş bir katkı verdi. Özellikle Rıdvan ve Şehmus iyi mücadele ettiler ve maçı çevirmemizi sağladılar. Yabancı oyuncularımızın da geneli iyi oynayarak maçı kazandık.

Düzenimizi ve sistemimizi daha çok çalışarak oturtmamız gerekiyor. Yaz boyunca çalıştığımız savunma sistemimiz bugün işimize yaradı. Tabi ki bunu devam ettirmek çok önemli. Dolayısıyla oyuncularımı kutluyorum, OGM Ormanspor’a da başarılar dilerim.’’ dedi.