TEKSÜT A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Arınık: ‘’Birinci sınıf takıma sahibiz.’’
TEKSÜT A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Arınık: ‘’Birinci sınıf takıma sahibiz.’’

Gönen Postası Gazetesi’ne açıklamalar yapan TEKSÜT A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Arınık, şu değerlendirmelerde bulundu: ‘’Bandırma Basketbol İhtisas Kulübü ile isim sponsorluğumuzun; reklam ve tanıtım amaçlı olmasının yanı sıra sosyal sorumluluk projesi olarak görüyoruz.’’ dedi. Birinci sınıf takıma sahip olduklarını vurgulayan Arınık, TEKSÜT Bandırma BK’nın ilk maçına 28 Eylül’de çıkacağını bildirdi.

TEKSÜT Bandırma BK 28 Eylül’de sezon açılışını yapmaya hazırlanırken, ilk karşılaşmasını İzmir’in köklü ekiplerinden Pınar Karşıyaka ile yapacak. Gönen halkını, Bandırma’da oynanacak olan maça davet eden TEKSÜT A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Arınık, Süper Lig’de mücadele edecek olan takımının tüm karşılaşmalarını takip edeceğini, ‘’Düğün bizim. İnsan kendi düğününe katılmaz mı?’’ sözleriyle açıkladı.

TEKSÜT A.Ş.’nin neden sponsor olduğu ile ilgili de konuşan Arınık, ‘’Öncelikle reklam ve tanıtım amaçlı bu işe girdik. Diğer önemli nokta ise sosyal sorumluluk projesi olarak görmemiz. Birinci sınıf bir takıma sahibiz. Deplasmanlara gideceği gibi Avrupa’da da maçlara çıkacak. TEKSÜT Bandırma BK aslında Gönen’in de gönüllü tanıtım elçisi olacak.’’ dedi.