TEKSÜT Bandırma BK Sportif Direktörü Turgay Çataloluk : ''Çok enerjik ve istekliyiz.''
TEKSÜT Bandırma BK Sportif Direktörü Turgay Çataloluk : ''Çok enerjik ve istekliyiz.''

Yeni sezon öncesinde son hazırlık maçlarını TÜBAD Mehmet Baturalp Turnuvası’nda oynayan Tek Süt Bandırma’nın Sportif Direktörü Turgay Çataloluk, Ribaund’a özel değerlendirmelerde bulundu.

25 yıllık eski sponsorun ardından, yeni bir sponsorla yeni bir döneme girdiklerini söyleyen Turgay Çataloluk, “Başta, bizim bölgemizde; Gönen ilçesinin bir markası olan Tek Süt firmasına, böyle bir görevi devraldığı için çok teşekkür ediyorum. Bizim vizyonumuz ve misyonumuzu artık herkes biliyor. Yapmak istediklerimiz belli. Tek Süt ile birlikte, yine aynı mantalitede, her kulvarda ilerlemek istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

Yeni sezon öncesi hazırlık süreci hakkında da konuşan Çataloluk, “Bu sezon gördüğünüz takımdaki oyunculardan 9 tanesi, alt yapımızda yetiştirdiğimiz oyuncular. Biz çok genç bir takımız. Yabancı oyuncularımız da genç oyuncular. Bir tek oyun kurucumuz, yaş olarak diğerlerinden daha büyük. Tecrübesi olmasa da, çok enerjik, çok istekli, başarıya aç oyunculara sahip olduğumuzu düşünüyorum. Sezon öncesinde bunun sinyallerini almaya başladık. Hazırlık maçlarıyla herhangi bir karara varmak çok da kolay değil. Yaşadıkça göreceğiz. Resmi maçlar başladığında daha zorluklar yaşayacağız. İniş-çıkışlar olacaktır. Önemli olan, bu süreçte oyuncuların mücadelesi ve bizim de onlara destek olmamızdır.” dedi.