Bandırma Kırmızı BK'nın Sağlık Sponsoru Özel Royal Hastanesi Oldu
Bandırma Kırmızı BK'nın Sağlık Sponsoru Özel Royal Hastanesi Oldu

2019-2020 sezonunda Türkiye Basketbol Ligi’nde mücadele edecek olan Bandırma Kırmızı Basketbol Kulübü’nün resmi sağlık sponsoru Bandırma Özel Royal Hastanesi oldu.

Sağlık sponsorluğu iş birliğine yönelik protokol, hastanede yapılan törenle imzalandı. Sponsorluk imza törenine Özel Royal Hastanesi Yönetim Kurulu Eş Başkanı Ercan Sevinç, Yönetim Kurulu Eş Başkanı Gürsel Kurt, Genel Müdür İsmet Karakaya ve Genel Koordinatör Kaan Esgin ile TEKSÜT Bandırma BK Sportif Direktörü Turgay Çataloluk, Genel Menajer Turgay Zeytingöz, Bandırma Kırmızı Takım Menajeri Ulaş Özbülbül ile oyuncular Ercan Osmani ve Hakan Sayılı katıldı.

Royal Hastanesi Yönetim Kurulu Eş Başkanı Ercan Sevinç: ''Bandırma Kırmızı Basketbol Kulübü’nün 2019-2020 sezonunda sağlık sponsoru olmaktan dolayı Bandırma Özel Royal Hastanesi olarak çok mutluyuz. Royal Hastanesi olarak Bandırma genelinde spora hizmet vermeye devam etmek istiyoruz. Ben ve Eş Başkanım Gürsel Kurt Bey ile beraber, Bandırma Kırmızı Basketbol Kulübü’ne bizleri tercih ettikleri için çok teşekkür ederim.'' dedi.

TEKSÜT Bandırma BK Sportif Direktörü Turgay Çataloluk da ''Bizler de Bandırma Kırmızı Basketbol Kulübü olarak, Bandırma Özel Royal Hastanesi Ailesine sağlık sponsorluğu birlikteliği için teşekkür ediyoruz. Zaten Royal Hastanesi ile uzun yıllardır gelen bir birlikteliğimiz var. Bundan dolayı kendilerine müteşekkiriz. Altyapıdan yetiştirdiğimiz genç oyuncularımız için bu birliktelik bizler için çok değerli.'' dedi.

TEKSÜT Bandırma BK Genel Menajeri Turgay Zeytingöz ise ''Bende Bandırma Kırmızı Basketbol Kulübü adına Bandırma Özel Royal Hastanesi’ne çok teşekkür ediyorum. Bandırma’nın iki önemli değerinin böyle güzel bir birliktelikte buluşması her iki marka için de çok kıymetli. Umarım sağlıklı bir sezon geçirir ve sağlık problemleri ile karşılaşmayız ama arkamızda da Bandırma Özel Royal Hastanesi’nin varlığını bilmek bizlere ayrı bir güç katacaktır.'' ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından TEKSÜT Bandırma BK yöneticileri Bandırma Özel Royal Hastanesi Ailesine arkasında ''Bandırma Özel Royal Hastanesi'' yazan 10 numaralı Bandırma Kırmızı BK forması takdim ettiler.