TEKSÜT Kara Ali Acar Spor Salonu Led Reklam Alanı Satışları Başlamıştır
TEKSÜT Kara Ali Acar Spor Salonu Led Reklam Alanı Satışları Başlamıştır

2019 – 2020 Sezonu'nda TEKSÜT Kara Ali Acar Spor Salonu'nda oynanacak olan maçlarda reklam vermek isteyenler için LED reklam satışları başlamıştır.

Basketbol Süper Ligi ve FIBA Şampiyonlar Ligi’nde mücadele eden ligin iddalı ve güçlü takımlarından TEKSÜT Bandırma BK’da yaklaşan Lig ve Avrupa Ligi maçları öncesinde TEKSÜT Kara Ali Acar Spor Salonu'nda oynanacak olan maçlarda sahada yer alan LED reklam alanlarına reklam vermek isteyenler için satışlar başladı.

Sezona iddialı kadrosu ile her iki kulvarda da üst sıraları hedefleyerek hazırlanan Yeşil – Beyazlı ekipte, her sene kaliteleşen Basketbol Süper Ligi ve FIBA Şampiyonlar Ligi'nde TEKSÜT Kara Ali Acar Spor Salonu'nda oynanacak olan maçlarda yayınlanacak olan LED reklamların büyük ilgi görmesi bekleniyor.

Satışa çıkarılan LED reklamlar, sezon boyunca TEKSÜT Bandırma BK’nın Lig ve Avrupa maçları ile Türkiye Basketbol Ligi’nde mücadele eden Bandırma Kırmızı ve geçtiğimiz sezonun Basketbol Gençler Ligi Şampiyonu olan TEKSÜT Bandırma BK Gençler Ligi Takımının tüm maçları için geçerli olacak.

LED reklamların rezervasyon ve satışları için irtibat telefonları:

TEKSÜT Kara Ali Acar Spor Salonu: 0266 721 46 76

Kazım GÜVENÇ: 0536 882 19 72

Selçuk DOĞAN: 0533 633 52 51