Şampiyon TEKSÜT Bandırma BK Altyapı Seçmeleri, Yoğun Bir Katılım ile Gerçekleştirildi
Şampiyon TEKSÜT Bandırma BK Altyapı Seçmeleri, Yoğun Bir Katılım ile Gerçekleştirildi

TEKSÜT Bandırma BK altyapı seçmeleri, Türkiye’nin dört bir yanından gelen 2003 – 2010 arası doğumlu 300’e yakın sporcu adayının katılımıyla 03 Ağustos Cumartesi günü TEKSÜT Kara Ali Acar Spor Salonu’nda gerçekleştirildi.

TEKSÜT Bandırma BK altyapı seçmeleri 03 Ağustos Cumartesi günü TEKSÜT Kara Ali Acar Spor Salonu’nda gerçekleştirildi. Her sene yaz döneminde gerçekleşen altyapı oyuncu seçmelerine bu sene de yoğun ilgi vardı.

Seçmelere değişik yaş gruplarından ve farklı şehirlerden TEKSÜT Bandırma BK altyapısında forma giyecek olmanın heyecanını yaşayan 300’e yakın sporcu katılım gösterirken, çocuklarının heyecanına veliler de tribünden ortak oldu. Fiziksel ölçümlerinin yapılmasının ardından basketbol sahasında temel basketbol hareketlerinin yapıldığı antrenmanla seçmeler tamamlandı.

Seçmeler sonucunda başarılı olan sporcu adayları 06 Ağustos Salı günü www.teksutbandirmabk.com internet sitesinden ve Teksüt Bandırma BK (@bandirmabk) sosyal medya hesaplarından açıklanacak ve altyapı takımlarıyla antrenmanlara katılmaya hak kazanacak.