Teksüt A.Ş. ve Teksüt Bandırma BK Yöneticileri, Yerel Basın ile Bir Araya Geldi
Teksüt A.Ş. ve Teksüt Bandırma BK Yöneticileri, Yerel Basın ile Bir Araya Geldi

Teksüt Bandırma BK, A Takım Başantrenörlük görevini bugün yerel basın ile bir araya gelerek kulüp tesislerinde düzenlediği basın toplantısında, geçtiğimiz sezonun ikinci devresinden itibaren takımın başında olan ve başarılı bir sezon geçiren koç Hakan Demir’e emanet etti.

Bu sezon Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi ve FIBA Şampiyonlar Ligi’nde mücadele edecek olan Teksüt Bandırma BK’nın yerel basın ile bir araya geldiği A Takım Başantrenörü imza töreni kulüp tesislerinde gerçekleştirildi. Toplantıya Teksüt A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Arınık, Teksüt A.Ş. Mali İşler Direktörü Murat Karahan ile Teksüt Bandırma BK Başkanı Özkan Kılıç, Genel Menajer Turgay Zeytingöz ve A Takım Başantrenörü Hakan Demir katıldı.

Teksüt Bandırma BK Başkanı Özkan Kılıç konuşmasına başlarken : ‘‘Bugün burada siz değerli yerel basınımızla Teksüt A.Ş. ve Teksüt Bandırma BK birlikteliğini paylaşmak için bir araya geldik. Öncelikle Teksüt Ailesine basketbol camiasına hoş geldiniz demek istiyorum. Teksüt A.Ş. Kulübümüzün isim sponsoru oldu. Değerli Cevdet Arınık başta olmak üzere tüm Teksüt Ailesine teşekkür ediyorum. Türk Sporu olarak, Türk Basketbolu olarak ve Bandırma olarak onlara büyük minnet borçluyuz. Bu birlikteliğin mimarı Bantaş Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Erdan’a da ayrıca şükranlarımı sunarım.

Teksüt A.Ş. 63 yıldır süt ürünleri sektöründe 580 çalışanı ile gerçekten Ülkemizin çok değerli bir şirketi. Teksüt A.Ş. ve Bandırma BK markaları birbirlerine çok yakıştı. Hedeflerimizden hiçbir şekilde şaşmıyoruz. Kulüp yapımızla, güçlü taraftarlarımızla, altyapımızla hedeflerimize ilerlemeye devam edeceğiz.

Yeni sezon kombine kart ve reklam satışlarımız da başlıyor. Bunun duyurusunu da Pazartesi günü gerçekleştireceğiz. Taraftarlarımız geçtiğimiz sezondan daha güçlü ve yürekli bir şekilde, Vefa ve Üniversite tribünü çatısı altında Teksüt formaları ile birlikte takımımızı destekleyecektir.’’ dedi.

Teksüt Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Arınık yaptığı konuşmada şunları söyledi. ‘‘Teksüt olarak bizim için çok önemli ve anlamlı bir günde sizlerle bir arada olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Türk basketbolunun göz bebeği olan Bandırma İhtisas Basketbol Kulübüne, Teksüt olarak adımızı vermekten bir Balıkesirli, Gönenli olarak büyük mutluluk duyuyoruz.

Teksüt Bandırma Basketbol Kulübü’nün hem ülkemizde hem de Avrupa liglerinde benzer başarılara başantrenörümüz Hakan Demir’in liderliğinde imza atacağına canı gönülden inanıyorum. Kendisine başarılar diliyorum.

Taraftarların gönül verdiği takımların, hem teknik hem de idari olarak iyi yönetilmesiyle birlikte başarılar da geliyor. Bugün burada sevilen, gönül verilen ve başarılı bir takımdan söz ediyorsak bunda başta kulübümüzün Yönetim Kurulu Başkanı Özkan Kılıç,  Sportif Direktörü Turgay Çataloluk, Genel Menejeri Turgay Zeytingöz olmak üzere emek veren tüm yöneticilerimizin, çalışanlarımızın, sporcularımızın çok büyük katkısı var. Kendilerine huzurlarınızda teşekkür ediyorum.

Biz üreterek, çalışarak, değer katarak, paylaşarak yaşadığımız coğrafyaya inanarak başarılı olduk. Bugünden sonra bu değerlerimizle birlikte son topa kadar mücadele edecek sporcularımızla, camiamızla, değerli kulüp yöneticilerimizle yan yana omuz omuza olacağız.

Teksüt Bandırma Basketbol Kulübü Türkiye’nin gözbebeği olmaya devam edecektir. Başlayacak olan sezonda takımımıza başarılar diliyorum. Hem bizler için hem de takımımız için güzel bir sezon olmasını temenni ediyorum. Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 2019 – 2020 sezonunda mücadele edecek tüm takımlara da başarılar diliyorum.’’ dedi.