Banvit BK Bandırma Yerel Medyası'nı Onurlandırdı
Banvit BK Bandırma Yerel Medyası'nı Onurlandırdı

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi Play-Off Çeyrek Final ikinci maçında Banvit BK, Bandırma’da konuk ettiği Anadolu Efes maçının devre arasında yıllardır Kulübün Ulusal ve Yerel Medya’da sesi olan Bandırma Yerel Medyasının duayen gazetecilerine teşekkür plaketi takdim ederek onurlandırdı.

Banvit BK’nın Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi Play-Off Çeyrek Final ikinci maçında Bandırma’da konuk ettiği Anadolu Efes karşılaşmasının devre arasında, Bandırma Vefa Tribünü ve UniBanvit taraftar grubu temsilcileri Kulübü temsilen Bandırma Yerel Medyası’nın duayen gazetecilerine plaket takdim ettiler.

Bandırma Yerel Medyası’nın duayen gazetecileri Ahmet Pesen, Önder Balıkçı, Erdem Özcan, Cemal Vural Atabey, İbrahim Aldemir, Mehmet Tosun, Ümit Çekirge, Tufan Dalgıç, Ali Osman Ata, Mustafa Yamaner, Ahmet Türkmen, Zeki Karadeniz, Engin Arıcan ve Bandırma Gazeteciler Cemiyeti adına Ozan Ertuğrul’a takdim edilen teşekkür plaketlerini Bandırma Vefa Tribünü ve UniBanvit taraftar grubu temsilcileri verdi.

Banvit BK Başkanı Özkan Kılıç teşekkür plaketleri takdim edilen Bandırma’nın duayen gazetecilerine teşekkür ederken şunları söyledi : ‘‘İlçemiz Yerel ve Ulusal Basın temsilcilerine, Banvit Basketbol Kulübü’müze yapmış olduğu hizmetlerden ve Kulübümüzün kamuoyundaki sesi olmalarından dolayı kendilerine teşekkür ederim. Bu gayretlerinden dolayı da basın temsilcilerine teşekkür plaketlerini takdim etmekten de mutluluk duyuyorum.’’ dedi. Plaket töreni toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.