Banvit BK Başantrenörü Hakan Demir : ''Benim gözümde bu takım; ŞAMPİYON!..''
Banvit BK Başantrenörü Hakan Demir : ''Benim gözümde bu takım; ŞAMPİYON!..''

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi Play-Off Çeyrek Final ikinci maçında Banvit BK, Bandırma’da konuk ettiği Anadolu Efes’e 77-87 mağlup oldu ve 2018-2019 sezonunu tamamladı.

Karşılaşmadan sonra düzenlenen basın toplantısında Banvit BK Başantrenörü Hakan Demir şunlardan bahsetti : ''Tüm oyuncularımı ve teknik ekibimi kutluyorum. Güzel bir sezonu geride bıraktığımızı düşünüyorum. Tüm oyuncularımız sezon boyunca karakterlerini ortaya koydular. Ben geldiğimde takım olarak son sıradaydık. Ama sezonu play-off'lara kalarak tamamladık. Bundan dolayı bütün oyuncularımla tek tek gurur duyuyorum. Benim gözümde bu takım, ŞAMPİYON!..'' dedi.

Banvit BK Kaptanı Tolga Geçim ise şunları söyledi : ''Sezonun başından başlamak istiyorum. Sizinde bildiğiniz gibi, sezona istediğimiz gibi başlayamadık. Sonrasında toparlayarak play-off'a kalmayı başardık. Biliyorsunuz ki Banvit her zaman play-off'ları hak eden ve play-off'ta oynamayı başaran bir Kulüp. Kulübün içerisinde ki çalışanlar olsun, antrenörler olsun, altyapı oyuncuları olsun gerçekten çok güzel bir sezon geçirdik. Bu sezon da sakatlıksız bir şekilde bitirdiğimiz için mutluyuz. Ben takım kaptanı olarak tüm takım arkadaşlarıma ve staff'a herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Kalan takımlara da play-off'ta başarılar diliyorum.'' dedi.