Banvit BK Yönetimi Bandırma Belediye Başkan Yardımcısı Ozan Onur'u Ziyaret Etti
Banvit BK Yönetimi Bandırma Belediye Başkan Yardımcısı Ozan Onur'u Ziyaret Etti

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nde hafta sonu Adatıp Hastanesi Sakarya BŞB Basketbol’u mağlup ederek play-off iddiasını sürdüren Banvit Basketbol Kulübü, Bandırma Belediyesi Başkan Yardımcıları Metin Ok ve Ozan Onur’u makamlarında ziyaret etti.

Ligde play-off iddiasını sürdüren Banvit Basketbol Kulübü’nde Başkan Özkan Kılıç, Genel Menajer Turgay Zeytingöz ve Kulüp Müdürü Kazım Güvenç protokol ziyaretlerine Bandırma Belediyesi’nden devam etti. Bandırma Belediyesi Başkan Yardımcıları Metin Ok ve Ozan Onur’u makamlarında ziyaret eden Banvit BK Yönetimi, görüşmede takım hakkında bilgiler verdi.

Daha sonrasında ise Bandırma Belediye Başkan Yardımcısı Ozan Onur’u ziyaret eden Banvit BK Yönetimi, Banvit Basketbol Kulübü’nün almış olduğu başarılarla gurur duyduklarını belirtirken : ‘‘Banvit Basketbol Kulübü yaklaşık 25 yıldır şehrimizi başarıyla temsil ediyor. Bundan hepimiz oldukça gururlu ve mutluyuz. Banvit Basketbol Kulübü’nün devam ederek Türk Basketboluna ve Bandırma’ya hizmet etmesi için elimizden gelen her türlü yardıma hazırız. Bu Kulübü şehrimizde yaşatmaya devam ettirmeliyiz.’’ dedi.

Sıcak ve samimi bir ortamda geçen ziyaretin sonuna Banvit Basketbol Kulübü Başkanı Özkan Kılıç, Bandırma Belediye Başkan Yardımcıları Metin Ok ve Ozan Onur’a arkasında isimlerinin yazılı olduğu 10 numaralı Banvit Basketbol Takımı’nın formasını hediye etti.