Tahincioğlu All-Star Oylamasında Şehmus Hazer Zirvede
Tahincioğlu All-Star Oylamasında Şehmus Hazer Zirvede

Tahincioğlu All-Star 2019 oylaması tüm hızıyla devam ederken şu ana kadar en çok oyu alan isimler Banvit‘ten Şehmus Hazer ve İstanbul BBSK‘dan Semih Erden oldu.

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nde sezonun en büyük gösterisi Tahincioğlu All-Star 2019, 20 Ocak Pazar günü saat 14.00’te Sinan Erdem Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Avrupa Karması’nda İstanbul Büyükşehir Belediyespor’dan Semih Erden, Asya Karması’nda ise Banvit’ten Şehmus Hazer şu ana kadar en çok oy toplayan isimler oldu.

All-Star kadroları 8 Ocak Salı günü açıklanacak.

Oylamanın tamamlanmasına kısa bir süre kala hem Avrupa hem de Asya Karması’nda sıkı bir rekabet yaşanıyor.

Bugün itibariyle Avrupa Karması’nda Anadolu Efes’ten Doğuş Balbay, Darüşşafaka Tekfen’den Kartal Özmızrak, Anadolu Efes’ten Adrien Moerman, Bahçeşehir Koleji’nden Emir Preldzic ve İstanbul Büyükşehir Belediyespor’dan Semih Erden en çok oy olan isimler olduğu açıklandı.

Asya Karması’nda ise şu ana kadar en çok oyu Adatıp Sakarya Büyükşehir Belediye Basketbol’dan Alp Karahan, Fenerbahçe Beko’dan Kostas Sloukas, Banvit’ten Şehmus Hazer, Türk Telekom’dan Kenny Gabriel ve Pınar Karşıyaka’dan Assem Ahmed Mohamed Marei aldı.