Bandırma Belediyesi'nden Kulübümüze Destek ve Nezaket Ziyareti
Bandırma Belediyesi'nden Kulübümüze Destek ve Nezaket Ziyareti

Bandırma Belediyesi Başkan Vekili ve Meclis Üyesi Erhan Elmastaş ile Belediye Meclis Üyesi Cemal Adıgüzel, Kulübümüze nezaket ve destek ziyaretinde bulundular.

FIBA Şampiyonlar Ligi’nde Almanya’dan galibiyet ile dönerek gruptaki zirve takibini sürdüren ve Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nde Pazar günü evinde Darüşşafaka Tekfen’i konuk edecek olan Banvit, Bandırma Belediyesi Başkan Vekili ve Meclis Üyelerini ağırladı.

Kulüp tesislerinde Banvit BK Başkanı Özkan Kılıç, Sportif Direktör Turgay Çataloluk ve Genel Menajer Turgay Zeytingöz tarafından karşılanan Erhan Elmastaş ve Cemal Adıgüzel, sohbet havasında geçen ziyarette Takımımızın son durumu hakkında bilgi aldı.

Daha sonra Banvit’in Pazar günü Bandırma’da Darüşşafaka Tekfen ile oynayacağı maç için hazırlıklarını sürdüren Takımımızın antrenmanını ziyaret etti. Kısa bir konuşma yapan Bandırma Belediyesi Başkan Vekili ve Meclis Üyesi Erhan Elmastaş şunları söyledi : ‘‘Öncelikle Şampiyonlar Ligi’nde elde ettiğiniz galibiyet için kutlarım. Avrupa Arenası’nda şehrimiz Bandırma’yı başarı ile temsil ettiğiniz için hepimiz son derece gururluyuz. Avrupa’da gelen bu galibiyetlerin Türkiye Ligi’nde de devam etmesini dilerim. Pazar günü oynayacağınız Darüşşafaka Tekfen maçında yürekten başarılar dilerim.’’ dedi.

Konuşmanın ardından Bandırma Belediyesi başkan Vekili Erhan Elmastaş ve Meclis Üyesi Cemal Adıgüzel getirdikleri baklavayı oyuncu ve teknik kadroya ikram ettiler.