Bandırma Kırmızı Başantrenörü Milos Obrenovic : ''Böyle bir takımın koçu olduğu için gururluyum.''
Bandırma Kırmızı Başantrenörü Milos Obrenovic : ''Böyle bir takımın koçu olduğu için gururluyum.''

Türkiye Basketbol Ligi 8. Hafta karşılaşmasında Bandırma Kırmızı, evinde konuk ettiği Selçuklu Basketbol’u 78 – 70 mağlup ederek ligdeki ilk galibiyetini elde etti.

Karşılaşmadan sonra düzenlenen basın toplantısında Bandırma Kırmızı Başantrenörü Milos Obrenovic şu değerlendirmelerde bulundu : ‘’Öncelikle tüm takımımı ve teknik ekibimi galibiyetten dolayı kutluyorum. Maç öncesi özellikle çok kritik bir pozisyondaydık. Bu maç bizim için olmazsa olmaz maçımızdı. Ve ligin en iyi takımlarından birine karşı oynadık. Özellikle saha içerisindeki performansımız bizim için gurur vericiydi. Oyuncularımın iyi mücadelesiyle galip gelmemiz koç olarak beni çok mutlu etti. Böyle bir genç ekibe koçluk yaptığım için, böyle bir organizasyonun parçası olduğum için ve günün her saati burada basketbol yaşadığım için açıkçası çok mutluyum. Oyuncularıma sonuna kadar güveniyorum.’’ dedi.

Bugün 22 sayı ve 9 asistlik performansı ile galibiyette büyük rol oynayan Devoe Joseph ise şunları söyledi : ‘’İlk galibiyetimizi aldığımız için mutluyuz. Tüm takım arkadaşlarımızla gurur duyuyorum. Çok tecrübeli bir takıma karşı oynadık. Buna rağmen çok iyi oynadığımızı düşünüyorum. Galip geldiğimiz için mutluyuz.’’ dedi.