Bandırma Kırmızı Başantrenörü Milos Obrenovic : ''Savunmada daha konsantre olmalıyız.''
Bandırma Kırmızı Başantrenörü Milos Obrenovic : ''Savunmada daha konsantre olmalıyız.''

Türkiye Basketbol Ligi 4. Hafta karşılaşmasında Bandırma Kırmızı, Bandırma’da konuk ettiği OGM Ormanspor’a 77 – 82 mağlup oldu.

Karşılaşmadan sonra düzenlenen basın toplantısında Bandırma Kırmızı Başantrenörü Milos Obrenovic şu değerlendirmelerde bulundu : ''OGM Ormanspor'u galibiyetinden dolayı kutluyorum. Son üç maçta olduğu gibi bu maçta da son topta maçı kaybettik. Bugün de maçın son anlarında savunma anlamında çok ciddi hatalar yaptığımızı düşünüyorum. Hücumda yapacağımız hataları tabi ki tolera edebiliyorum. Çok genciz, çok genç bir takımız. Ama savunmada yaptığımız hataları anlayamıyorum. En kritik anda, skor 74 - 77 iken skor, Caner'i savunamadık ve bomboş bir şut attırdık. Ardından yine savunmada en kritik anda Hasan Rizvic'e sportmenlik dışı faul, savunmada yaptığımız hatalardan biriydi. Ligde böyle tecrübeli takımlara ve oyunculara karşı, genç takım olarak daha dikkatli ve savunmada konsantre olmak zorundayız.'' dedi.

Bandırma Kırmızı'lı oyuncu Sedat Ali Karagülle ise : ''Kötü gidişata bir son vermek için kazanmak istediğimiz bir maçtı. Elimizden geldiğini ortaya koyduk ama olmadı.'' dedi.