BGL Başantrenörü Engin Kömeç : ''Oyuncularımızın performanslarından memnunum.''
BGL Başantrenörü Engin Kömeç : ''Oyuncularımızın performanslarından memnunum.''

Basketbol Gençler Ligi B Grubu 6. hafta maçında Banvit, evinde konuk ettiği Adatıp Hastanesi Sakarya BŞB Basketbol’u 82 – 70 mağlup ederek üst üste altıncı galibiyetini elde ederek gruptaki liderliğini sürdürdü.

Karşılaşmadan sonra düzenlenen basın toplantısında Banvit BGL Takımı Başantrenörü Engin Kömeç şu değerlendirmelerde bulundu : ''Öncelikle Sakarya BŞB Basketbol'u mücadelesinden dolayı kutluyorum. Bugün sahada özellikle dirençli bir takım ile karşılaştık. Pota altında kuvvetli olduğumuzu bildikleri için pota altını kapatarak başladılar. Biz de maçın her zaman içerisindeydik. Maçın başından sonuna kadar mücadeleyi önde götürdük. Biraz iç-dış dengesini sağlayamadığımız için inişli-çıkışlı bir oyun ortaya koyduk. Ama kazandığımız için, oyuncularımızın performanslarından dolayı mutluyum. Umarım bu galibiyet serisini önümüzdeki TED Ankara Kolejliler ve Darüşşafaka maçları ile devam ettiririz.'' dedi.

Önder Atun ise şunları söyledi : ''Ligde üst üste altıncı galibiyetimizi aldığımız için mutluyuz. Bugün sahada elimizden geldiği kadar enerji vermeye ve prensiplerimize sadık kalmaya çalıştık. Rakip takımı mücadelesinden dolayı tebrik ederim.'' dedi.