Banvit Yönetiminden İlçe Jandarma Komutanı Yzb.Mahir Mavi'ye Ziyaret
Banvit Yönetiminden İlçe Jandarma Komutanı Yzb.Mahir Mavi'ye Ziyaret

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi ve Basketbol Şampiyonlar Ligi’nde yoğun mesai harcayan Banvit’te, Başkan Özkan Kılıç, Sportif Direktör Turgay Çataloluk, Genel Menajer Turgay Zeytingöz ve Kazım Güvenç, 6’ıncı Ana Jet Üs Garnizon Komutanı Albay Selahattin Akalp, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Mahir Mavi ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mutlu Aslan’ı makamlarında ziyaret etti.

Bu sezon kadrosunda yapılanmaya giden ve Avrupa’da yoluna kayıpsız devam eden Banvit’te Başkan Özkan Kılıç, Sportif Direktör Turgay Çataloluk, Genel Menajer Turgay Zeytingöz ve Kazım Güvenç, 6’ıncı Ana Jet Üs Garnizon Komutanı Albay Selahattin Akalp, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Mahir Mavi ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mutlu Aslan’ı makamlarında ziyaret etti.

Banvit Yönetiminin son ziyareti, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Mahir Mavi oldu. Uzun yıllar küçük ilçelerde görev yaptığını belirten Mahir Mavi, Bandırma’ya geldiğinde çok fazla sosyal imkana sahip olduğunu belirtirken, Banvit Basketbol Takımının burada olması da çok önemli ifadelerini kullandı. Mahir Mavi ziyaretlerinden dolayı Başkan Özkan Kılıç’a teşekkür ederken, ‘’Banvit’in maçlarına gelmeyi çok istiyorum. Görevimizden fırsat buldukça maçlara gelip şehrimizin takımına destek olmak istiyorum’’ diye konuştu. Başkan Özkan Kılıç da Mahir Mavi’ye Bandırma’daki görevinde başarılar dilerken, ziyaret sonunda arkasında isminin yazılı olduğu 10 numaralı Banvit Basketbol Takımının formasını İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Mahir Mavi’ye hediye etti.