Banvit Yönetiminden İlçe Milli Eğitim Müdürü Mutlu Aslan'a Ziyaret
Banvit Yönetiminden İlçe Milli Eğitim Müdürü Mutlu Aslan'a Ziyaret

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi ve Basketbol Şampiyonlar Ligi’nde yoğun mesai harcayan Banvit’te, Başkan Özkan Kılıç, Sportif Direktör Turgay Çataloluk, Genel Menajer Turgay Zeytingöz ve Kazım Güvenç, 6’ıncı Ana Jet Üs Garnizon Komutanı Albay Selahattin Akalp, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Mahir Mavi ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mutlu Aslan’ı makamlarında ziyaret etti.

Bu sezon kadrosunda yapılanmaya giden ve Avrupa’da yoluna kayıpsız devam eden Banvit’te Başkan Özkan Kılıç, Sportif Direktör Turgay Çataloluk, Genel Menajer Turgay Zeytingöz ve Kazım Güvenç, 6’ıncı Ana Jet Üs Garnizon Komutanı Albay Selahattin Akalp, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Mahir Mavi ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mutlu Aslan’ı makamlarında ziyaret etti.

Banvitli yöneticiler daha sonra İlçe Milli Eğitim Müdürü Mutlu Aslan’ı ziyaret etti. Mutlu Aslan, Başkan Özkan Kılıç, Sportif Direktör Turgay Çataloluk, Genel Menajer Turgay Zeytingöz ve Kulüp Müdürü Kazım Güvenç’in ziyaretlerinden çok mutlu olduğunu dile getirirken, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, okullar ve Banvit Basketbol Kulübü’nün işbirliği içinde olması Türkiye çapında derecelerin gelmesinde çok etkili olduğunu dile getirdi. Aslan, ‘’Bandırma gibi bir ilçenin başarılar elde edip adının duyurulmasında Banvit Basketbol Takımımızın başarıları çok önemli. Türkiye’nin her yerinden çocuklarımız buraya gelerek hem eğitimlerine devam ediyor hem de spor hayatlarına ilk adımı atıyorlar. Bu çerçevede bizler de üzerimize düşen sorumluluğu alıp, kulübümüze de her konuda yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bundan dolayı da çok mutluyuz’’ diye konuştu.

Başkan Özkan Kılıç da İlçe Milli Eğitim Müdürü Mutlu Aslan’a desteklerinden dolayı teşekkür ederken, ‘’Banvit Basketbol Takımımızın maçlarında öğrenci kardeşlerimizi aileleriyle birlikte ağırlıyoruz. Spor kültürünü oluşturmak açısından buna çok önem veriyoruz. Kurulduğumuz günden beri 10binlerce çocuğumuzu basketbolla tanıştırdık. Bir kaçına buraya oynama fırsatını verdik. Bundan da ayrıca gurur duyuyoruz’’ ifadelerini kullandı. Ziyaret sonunda Başkan Özkan Kılıç, günün anısına Mutlu Aslan’a arkasında isminin yazılığı olduğu 10 numaralı Banvit Basketbol Takımı forması hediye etti.