Banvit Yönetimi Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu'nu Ziyaret Etti
Banvit Yönetimi Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu'nu Ziyaret Etti

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi ve Basketbol Şampiyonlar Ligi’nde yoğun mesai harcayan Banvit’te, Başkan Özkan Kılıç, Sportif Direktör Turgay Çataloluk ve Genel Menajer Turgay Zeytingöz,  Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Bu sezon kadrosunda yapılanmaya giden ve Avrupa’da yoluna kayıpsız devam eden Banvit’te Başkan Özkan Kılıç, Sportif Direktör Turgay Çataloluk ve Genel Menajer Turgay Zeytingöz,  Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Turuncu – Yeşilli takımın yöneticileri Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nu ziyaret etti. Görüşmede takım hakkınsa bilgiler verilirken, Başkan Özkan Kılıç, Kafaoğlu’nda destek sözü istedi. Zekai Kafaoğlu, Banvit’in başarılarıyla gurur duyduklarını dile getirirken, Banvit Basketbol Kulübü’nün Balıkesir ve Bandırma için çok önemli bir tanıtım aracı olduğunu, böyle güzide bir kulübün uzun yıllar Türk sporuna, Balıkesir’e ve Bandırma’ya hizmet etmesi gerektiğine değindi. Ziyaret sonunda Başkan Özkan Kılıç, arkasında Başkan Kafaoğlu’nun isminin yazılı olduğu 10 numaralı Banvit Basketbol Takımı formasını hediye etti. Başkan Kılıç ayrıca, Zekai Kafaoğlu’na Turuncu – Yeşilli takımında yeni sezon kombinesini de takdim ederken, kendisini maçlara beklediğini de ekledi.