Kombine Kart

TEKSÜT Bandırma BK 2019 – 2020 Sezonu V.I.P Tribünü ve Numaralı Tribün sezonluk kombine koltuk satışları başladı. Yoğun bir ilgi görmesi beklenen kombine kart satışlarında TEKSÜT Bandırma BK, bu sezon kombine kart satın alan taraftarlarına isimlerine özel yeni sezon forması hediye edecek.

Geçtiğimiz sezonu Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nde çeyrek final ve FIBA Şampiyonlar Ligi’nde de Son 16 Turu oynama başarısı gösteren TEKSÜT Bandırma BK’da, Lig ve FIBA Şampiyonlar Ligi maçları öncesinde kombine kart satışları başladı. Sezona her iki kulvarda da üst sıraları hedefleyerek hazırlanan Yeşil – Beyazlı ekipte kombine kartların geçen sezon olduğu gibi yeni sezonda da büyük ilgi görmesi bekleniyor.

V.I.P ve Numaralı Tribün olarak iki ayrı paket halinde satışa çıkarılan kombineler, sezon boyunca TEKSÜT Bandırma BK’nın Lig ve Avrupa maçları ile Türkiye Basketbol Ligi’nde mücadele eden Bandırma Kırmızı’nın tüm maçları için geçerli olacak.

Sezonluk kombine kart fiyatları ise şu şekilde;

V.I.P Tribün 1. Kategori : 900 TL

V.I.P Tribün 2. Kategori : 625 TL

V.I.P Tribün 3. Kategori : 350 TL

Numaralı Tribün : 300 TL

Kombine kart satışı nakit veya kredi kartı ödeme seçenekleriyle TEKSÜT Kara Ali Acar Spor Salonu’nda yapılabilecektir.

Bu sezon ayrıca TEKSÜT Bandırma BK, kombine kart satın alan taraftarlarına isimlerine özel olarak hazırlanan yeni sezon forması hediye edecek.

Kombine kartları rezervasyon ve satışları için irtibat telefonları :

TEKSÜT Kara Ali Acar Spor Salonu : 0266 721 46 76

Kazım GÜVENÇ : 0536 882 19 72

TEKSÜT KARA ALİ ACAR SPOR SALONU OTURMA PLANI